Naši fotbalisti nás v podzimní části výborně reprezentovali. Umístili se na krásném druhém místě, za co jim patří velká pochvala. Držímě pěsti, ať i jarní pokračování je stejně úspěšné, nebo ještě lepší... :)
Děkujeme kluci a zvlášť našemu nejlepšímu střelci Milanu Šubovi!
Tabulka
# | Klub | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Široká Niva | 11 | 7 | 4 | 0 | 23:8 | 25 |
2. | Sokol Lomnice | 11 | 7 | 2 | 2 | 30:17 | 23 |
3. | TJ Horní Město | 11 | 6 | 4 | 1 | 27:17 | 22 |
4. | Velká Štáhle | 11 | 6 | 2 | 3 | 37:19 | 20 |
5. | Dynamo Ryžoviště | 11 | 6 | 2 | 3 | 21:13 | 20 |
6. | Sokol Razová | 11 | 5 | 2 | 4 | 31:19 | 17 |
7. | FC Milotice n.O. | 11 | 5 | 2 | 4 | 24:25 | 17 |
8. | Malá Morávka | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:26 | 14 |
9. | SK Leskovec | 11 | 3 | 2 | 6 | 30:32 | 11 |
10. | Mor. Kočov | 11 | 2 | 2 | 7 | 20:38 | 8 |
11. | Spartak Dvorce | 11 | 2 | 2 | 7 | 13:32 | 8 |
12. | Dětřichov n. Bystř. | 11 | 0 | 0 | 11 | 4:48 | 0 |
Statistiky
# | Jméno | Klub | G |
---|---|---|---|
1. | Vítek Kyška | Sokol Třemešná | 18 |
2. | Michal Rychlík | SK Leskovec | 14 |
3. | Petr Motl | TJ Sokol Lichnov | 13 |
4. | Lukáš Višňa | TJ Horní Město | 12 |
5. | Patrik Calek | Velká Štáhle | 12 |
6. | Milan Šuba | Sokol Lomnice | 11 |
7. | Jakub Herman | FK N. Heřminovy | 11 |
8. | Luboš Štefanik | Sokol Třemešná | 9 |
9. | Jan Chelmecký | FC Milotice n.O. | 9 |
10. | Milan Řehák | FK Hošťálkovy | 8 |
11. | Jaroslav Srník | SK Leskovec | 8 |
12. | Jakub Sklenařík | Slezan Jindřichov "B" | 8 |
13. | Karel Dudek | Sokol Třemešná | 7 |
14. | Vlastislav Polášek | Malá Morávka | 7 |
15. | Michal Kotaridis | Slezské Pavlovice | 7 |
16. | Jiří Rosík | Mor. Kočov | 6 |
17. | Lubomír Foltín | Široká Niva | 6 |
18. | Nicolas Oláh | Malá Morávka | 6 |
19. | Lukáš Harazin | Široká Niva | 6 |
20. | Martin Smetana | Sokol Razová | 6 |
21. | Pavel Marek | Sokol Třemešná | 5 |
22. | Petr Koritár | Sokol Razová | 5 |
23. | Martin Laník | Velká Štáhle | 5 |
24. | Jan Šujan | Sokol Razová | 5 |
25. | Vojtěch Jurtík | Dynamo Ryžoviště | 5 |
26. | Patrik Šmigura | FK N. Heřminovy | 5 |
27. | Jan Láryš | TJ Start Janov | 5 |
28. | Josef Bubela | Velká Štáhle | 5 |
29. | Marcel Gustý | SK Zátor "B" | 5 |
30. | Lubomír Grček | Sokol Třemešná | 5 |
31. | Vítězslav Hajdík | Sokol Razová | 5 |
32. | Martin Svoboda | Mor. Kočov | 5 |
33. | Zbyněk Žáček | Sokol Lomnice | 4 |
34. | Vilém Kavan | Slezské Pavlovice | 4 |
35. | Zbyněk Pánek | FK N. Heřminovy | 4 |
36. | Dušan Polek | Sokol Lomnice | 4 |
37. | Josef Kunčara | Sokol Lomnice | 4 |
38. | Michal Kováč | FK N. Heřminovy | 4 |
39. | Micharis Ziakas | SK Leskovec | 4 |
40. | Milan Laurin | TJ Sokol Lichnov | 4 |
41. | Vlastimil Orava | TJ Rusín | 4 |
42. | Václav Vodák | TJ Start Janov | 4 |
43. | Ondřej Urbaník | Malá Morávka | 4 |
44. | Miroslav Kotrč | TJ Sokol Brantice | 4 |
45. | Jaroslav Fojtík | TJ Horní Město | 4 |
46. | Jaroslav Malík | Malá Morávka | 4 |
47. | Josef Foltín | Široká Niva | 4 |
48. | Radek Procházka | SK Zátor "B" | 3 |
49. | Tomáš Groda | TJ Sokol Brantice | 3 |
50. | Michal Vala | TJ Sokol Brantice | 3 |
51. | Tomáš Janšta | SK Zátor "B" | 3 |
52. | Ondřej Pizur | FK Hošťálkovy | 3 |
53. | David Janík | Velká Štáhle | 3 |
54. | Ladislav Němec | Dynamo Ryžoviště | 3 |
55. | Jiří Novák | TJ Kr. Loučky "B" | 3 |
56. | Zdeněk Pagáč | FK Hošťálkovy | 3 |
57. | Miroslav Sklenařík | TJ Start Janov | 3 |
58. | Zdeněk Rull | TJ Horní Město | 3 |
59. | Martin Kouřil | FK N. Heřminovy | 3 |
60. | Vlastimil Pjajko | TJ Horní Město | 3 |
61. | Matěj Bareš | TJ Sokol Lichnov | 3 |
62. | Martin Pavelka | FC Milotice n.O. | 3 |
63. | Petr Ordáň | TJ Start Janov | 3 |
64. | Jan Albrecht | Malá Morávka | 3 |
65. | Michal Gotthard | TJ Start Janov | 3 |
66. | Rostislav Miškov | Sokol Lomnice | 3 |
67. | Martin Hauer | Mor. Kočov | 3 |
68. | Michal Hampl | Velká Štáhle | 3 |
69. | Daniel Kliment | TJ Sokol Brantice | 3 |
70. | Jiří Chlebík | TJ Rusín | 3 |
71. | Daniel Žídek | SK Zátor "B" | 3 |
72. | Jan Kočan | Spartak Dvorce | 3 |
73. | Miroslav Motúz | Dynamo Ryžoviště | 3 |
74. | Martin Pajer | Sokol Třemešná | 3 |
75. | Radek Brunclík | Dynamo Ryžoviště | 3 |
76. | Josef Blatný | Mor. Kočov | 3 |
77. | Daniel Spargel | SK Zátor "B" | 2 |
78. | Michal Žák | FC Milotice n.O. | 2 |
79. | Pavel Jínek | Sokol Razová | 2 |
80. | Jiří Surma | Slezské Pavlovice | 2 |
81. | Miroslav Balhar | Široká Niva | 2 |
82. | František Tuška | Velká Štáhle | 2 |
83. | Tomáš Kurečka | TJ Sokol Brantice | 2 |
84. | Antonín Tlolka | TJ Sokol Lichnov | 2 |
85. | Michal Hanák | Spartak Dvorce | 2 |
86. | Luděk Mach | Široká Niva | 2 |
87. | Petr Šiba | Dynamo Ryžoviště | 2 |
88. | Jiří Vrána | Sokol Razová | 2 |
89. | Jiří Ježek | Dětřichov n. Bystř. | 2 |
90. | Stanislav Kwiek | FC Milotice n.O. | 2 |
91. | Michal Krištof | FK Hošťálkovy | 2 |
92. | Lukáš Otava | TJ Sokol Brantice | 2 |
93. | Lukáš Byrtus | TJ Sokol Lichnov | 2 |
94. | Pavel Kunčík | SK Zátor "B" | 2 |
95. | Jan Trepáč | Malá Morávka | 2 |
96. | Martin Korduliak | Slezan Jindřichov "B" | 2 |
97. | Tomáš Hujík | TJ Sokol Brantice | 2 |
98. | Rudolf Nohejl | Spartak Dvorce | 2 |
99. | Marek Dudík | Slezan Jindřichov "B" | 2 |
100. | Václav Antel | Sokol Třemešná | 2 |
101. | David Jurásek | TJ Horní Město | 2 |
102. | Jiří Gomola | Sokol Lomnice | 2 |
103. | Michal Diviš | TJ Kr. Loučky "B" | 2 |
104. | Radim Pavlíček | TJ Sokol Lichnov | 2 |
105. | Jaroslav Větr | Sokol Razová | 2 |
106. | Eduard Bocan | Malá Morávka | 2 |
107. | Ondřej Kubala | TJ Sokol Brantice | 2 |
108. | Martin Kutlák | Malá Morávka | 2 |
109. | Ivo Kalus | TJ Sokol Brantice | 2 |
110. | Erik Krauz | Dynamo Ryžoviště | 2 |
111. | Jakub Bačovský | TJ Rusín | 2 |
112. | Petr Zahradníček | Mor. Kočov | 2 |
113. | Jiří Hlavatý | FK Hošťálkovy | 2 |
114. | Kamil Wilczek | Sokol Třemešná | 2 |
115. | Jaroslav Prokeš | FC Milotice n.O. | 2 |
116. | Lukáš Orviský | SK Leskovec | 2 |
117. | Radim Coufal | TJ Sokol Lichnov | 2 |
118. | Petr Řehák | FK Hošťálkovy | 2 |
119. | Patrik Urbaník | Malá Morávka | 1 |
120. | Jakub Jošek | Široká Niva | 1 |
121. | Lukáš Mazini | Dětřichov n. Bystř. | 1 |
122. | Václav Puda | FC Milotice n.O. | 1 |
123. | Pavel Klapil | SK Leskovec | 1 |
124. | Tomáš Gazda | FK N. Heřminovy | 1 |
125. | Štěpán Chárník | Velká Štáhle | 1 |
126. | Antonín Nitka | Sokol Razová | 1 |
127. | Jiří Lunkmoss | SK Leskovec | 1 |
128. | René Zeman | Slezan Jindřichov "B" | 1 |
129. | Nikos Vergos | Slezan Jindřichov "B" | 1 |
130. | Michal Adámek | TJ Sokol Lichnov | 1 |
131. | Filip Kováč | Široká Niva | 1 |
132. | Jan Lechner | Sokol Lomnice | 1 |
133. | Marek Dudík | Slezan Jindřichov "B" | 1 |
134. | Antonín Chudý | Velká Štáhle | 1 |
135. | František Gergišák | Slezan Jindřichov "B" | 1 |
136. | Roman Rác | Slezské Pavlovice | 1 |
137. | Jakub Holuša | FK N. Heřminovy | 1 |
138. | Daniel Kovács | TJ Horní Město | 1 |
139. | Andris Eversons | Malá Morávka | 1 |
140. | Petr Špok | FK Hošťálkovy | 1 |
141. | Dalibor Sztuka | TJ Kr. Loučky "B" | 1 |
142. | Martin Štrbík | Velká Štáhle | 1 |
143. | René Mrhal | Velká Štáhle | 1 |
144. | Lukáš Vala | TJ Sokol Brantice | 1 |
145. | Jakub Zdebski | FC Milotice n.O. | 1 |
146. | Zdeněk Brunclík | Dynamo Ryžoviště | 1 |
147. | Jiří Mališka | Sokol Razová | 1 |
148. | Ladislav Mihál | Velká Štáhle | 1 |
149. | Rudolf Krajča | FC Milotice n.O. | 1 |
150. | Vítězslav Boháček | Slezan Jindřichov "B" | 1 |
151. | David Balint | Široká Niva | 1 |
152. | Jan Šimůnek | FK N. Heřminovy | 1 |
153. | Roman Červenka | FK N. Heřminovy | 1 |
154. | Jakub Tomeček | FK N. Heřminovy | 1 |
155. | Roman Strnad | TJ Rusín | 1 |
156. | Adam Fuják | TJ Kr. Loučky "B" | 1 |
157. | Tomáš Kubík | TJ Kr. Loučky "B" | 1 |
158. | Adam Brachtl | Malá Morávka | 1 |
159. | Miroslav Chovanec | TJ Horní Město | 1 |
160. | Jindřich Nehyba | Mor. Kočov | 1 |
161. | Tomáš Hodoši | Spartak Dvorce | 1 |
162. | Michal Tilkeridis | Slezan Jindřichov "B" | 1 |
163. | Zdeněk Bortl | Spartak Dvorce | 1 |
164. | Roman Skála | Dětřichov n. Bystř. | 1 |
165. | David Smékal | Spartak Dvorce | 1 |
166. | Milan Dolejš | TJ Horní Město | 1 |
167. | Vítězslav Pohludka | TJ Sokol Brantice | 1 |
168. | Rudolf Kopťák | TJ Rusín | 1 |
169. | Roman Bartoš | Dynamo Ryžoviště | 1 |
170. | Jan Hanslík | Slezan Jindřichov "B" | 1 |
171. | Šimon Čepek | Slezan Jindřichov "B" | 1 |
172. | Jan Blecha | Sokol Razová | 1 |
173. | Radúz Koval | Slezan Jindřichov "B" | 1 |
174. | Radim Badura | Slezské Pavlovice | 1 |
175. | Jakub Němec | TJ Start Janov | 1 |
176. | Petr Jurka | Spartak Dvorce | 1 |
177. | Patrik Maňur | Velká Štáhle | 1 |
178. | Karel Podaný | TJ Sokol Lichnov | 1 |
179. | Stanislav Šťastný | SK Zátor "B" | 1 |
180. | Stanislav Pavliska | Slezské Pavlovice | 1 |
181. | Daniel Mosler | TJ Kr. Loučky "B" | 1 |
182. | Lukáš Skřivánek | Sokol Lomnice | 1 |
183. | Tomáš Nagl | FC Milotice n.O. | 1 |
184. | Ladislav Kopka | FC Milotice n.O. | 1 |
185. | Jakub Skopal | Slezské Pavlovice | 1 |
186. | Petr Rekšák | TJ Rusín | 1 |
187. | Denis Tilkeridis | Slezan Jindřichov "B" | 1 |
188. | Aleš Macek | Slezan Jindřichov "B" | 1 |
189. | Petr Konior | TJ Kr. Loučky "B" | 1 |
190. | Tomáš Forcek | Velká Štáhle | 1 |
191. | Štěpán Janalík | Spartak Dvorce | 1 |
192. | Ludvík Kuchař | Spartak Dvorce | 1 |
193. | Marek Vít | Malá Morávka | 1 |
194. | Stanislav Sobolčiak | Slezan Jindřichov "B" | 1 |
195. | Aleš Banovec | TJ Rusín | 1 |
196. | Lukáš Štefanišin | Dynamo Ryžoviště | 1 |
197. | David Buráň | FC Milotice n.O. | 0 |