Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

TJ SOKOL LOMNICE

ročník 2015/2016 III. třída skupina B

Naši fotbalisti nás v podzimní části výborně reprezentovali. Umístili se na krásném druhém místě, za co jim patří velká pochvala. Držímě pěsti, ať i jarní pokračování je stejně úspěšné, nebo ještě lepší... :)

Děkujeme kluci a zvlášť našemu nejlepšímu střelci Milanu Šubovi!

 

Tabulka

# Klub Z V R P S B
1. Široká Niva 11 7 4 0 23:8 25
2. Sokol Lomnice 11 7 2 2 30:17 23
3. TJ Horní Město 11 6 4 1 27:17 22
4. Velká Štáhle 11 6 2 3 37:19 20
5. Dynamo Ryžoviště 11 6 2 3 21:13 20
6. Sokol Razová 11 5 2 4 31:19 17
7. FC Milotice n.O. 11 5 2 4 24:25 17
8. Malá Morávka 11 4 2 5 34:26 14
9. SK Leskovec 11 3 2 6 30:32 11
10. Mor. Kočov 11 2 2 7 20:38 8
11. Spartak Dvorce 11 2 2 7 13:32 8
12. Dětřichov n. Bystř. 11 0 0 11 4:48 0

Statistiky

# Jméno Klub G
1. Vítek Kyška Sokol Třemešná 18
2. Michal Rychlík SK Leskovec 14
3. Petr Motl TJ Sokol Lichnov 13
4. Lukáš Višňa TJ Horní Město 12
5. Patrik Calek Velká Štáhle 12
6. Milan Šuba Sokol Lomnice 11
7. Jakub Herman FK N. Heřminovy 11
8. Luboš Štefanik Sokol Třemešná 9
9. Jan Chelmecký FC Milotice n.O. 9
10. Milan Řehák FK Hošťálkovy 8
11. Jaroslav Srník SK Leskovec 8
12. Jakub Sklenařík Slezan Jindřichov "B" 8
13. Karel Dudek Sokol Třemešná 7
14. Vlastislav Polášek Malá Morávka 7
15. Michal Kotaridis Slezské Pavlovice 7
16. Jiří Rosík Mor. Kočov 6
17. Lubomír Foltín Široká Niva 6
18. Nicolas Oláh Malá Morávka 6
19. Lukáš Harazin Široká Niva 6
20. Martin Smetana Sokol Razová 6
21. Pavel Marek Sokol Třemešná 5
22. Petr Koritár Sokol Razová 5
23. Martin Laník Velká Štáhle 5
24. Jan Šujan Sokol Razová 5
25. Vojtěch Jurtík Dynamo Ryžoviště 5
26. Patrik Šmigura FK N. Heřminovy 5
27. Jan Láryš TJ Start Janov 5
28. Josef Bubela Velká Štáhle 5
29. Marcel Gustý SK Zátor "B" 5
30. Lubomír Grček Sokol Třemešná 5
31. Vítězslav Hajdík Sokol Razová 5
32. Martin Svoboda Mor. Kočov 5
33. Zbyněk Žáček Sokol Lomnice 4
34. Vilém Kavan Slezské Pavlovice 4
35. Zbyněk Pánek FK N. Heřminovy 4
36. Dušan Polek Sokol Lomnice 4
37. Josef Kunčara Sokol Lomnice 4
38. Michal Kováč FK N. Heřminovy 4
39. Micharis Ziakas SK Leskovec 4
40. Milan Laurin TJ Sokol Lichnov 4
41. Vlastimil Orava TJ Rusín 4
42. Václav Vodák TJ Start Janov 4
43. Ondřej Urbaník Malá Morávka 4
44. Miroslav Kotrč TJ Sokol Brantice 4
45. Jaroslav Fojtík TJ Horní Město 4
46. Jaroslav Malík Malá Morávka 4
47. Josef Foltín Široká Niva 4
48. Radek Procházka SK Zátor "B" 3
49. Tomáš Groda TJ Sokol Brantice 3
50. Michal Vala TJ Sokol Brantice 3
51. Tomáš Janšta SK Zátor "B" 3
52. Ondřej Pizur FK Hošťálkovy 3
53. David Janík Velká Štáhle 3
54. Ladislav Němec Dynamo Ryžoviště 3
55. Jiří Novák TJ Kr. Loučky "B" 3
56. Zdeněk Pagáč FK Hošťálkovy 3
57. Miroslav Sklenařík TJ Start Janov 3
58. Zdeněk Rull TJ Horní Město 3
59. Martin Kouřil FK N. Heřminovy 3
60. Vlastimil Pjajko TJ Horní Město 3
61. Matěj Bareš TJ Sokol Lichnov 3
62. Martin Pavelka FC Milotice n.O. 3
63. Petr Ordáň TJ Start Janov 3
64. Jan Albrecht Malá Morávka 3
65. Michal Gotthard TJ Start Janov 3
66. Rostislav Miškov Sokol Lomnice 3
67. Martin Hauer Mor. Kočov 3
68. Michal Hampl Velká Štáhle 3
69. Daniel Kliment TJ Sokol Brantice 3
70. Jiří Chlebík TJ Rusín 3
71. Daniel Žídek SK Zátor "B" 3
72. Jan Kočan Spartak Dvorce 3
73. Miroslav Motúz Dynamo Ryžoviště 3
74. Martin Pajer Sokol Třemešná 3
75. Radek Brunclík Dynamo Ryžoviště 3
76. Josef Blatný Mor. Kočov 3
77. Daniel Spargel SK Zátor "B" 2
78. Michal Žák FC Milotice n.O. 2
79. Pavel Jínek Sokol Razová 2
80. Jiří Surma Slezské Pavlovice 2
81. Miroslav Balhar Široká Niva 2
82. František Tuška Velká Štáhle 2
83. Tomáš Kurečka TJ Sokol Brantice 2
84. Antonín Tlolka TJ Sokol Lichnov 2
85. Michal Hanák Spartak Dvorce 2
86. Luděk Mach Široká Niva 2
87. Petr Šiba Dynamo Ryžoviště 2
88. Jiří Vrána Sokol Razová 2
89. Jiří Ježek Dětřichov n. Bystř. 2
90. Stanislav Kwiek FC Milotice n.O. 2
91. Michal Krištof FK Hošťálkovy 2
92. Lukáš Otava TJ Sokol Brantice 2
93. Lukáš Byrtus TJ Sokol Lichnov 2
94. Pavel Kunčík SK Zátor "B" 2
95. Jan Trepáč Malá Morávka 2
96. Martin Korduliak Slezan Jindřichov "B" 2
97. Tomáš Hujík TJ Sokol Brantice 2
98. Rudolf Nohejl Spartak Dvorce 2
99. Marek Dudík Slezan Jindřichov "B" 2
100. Václav Antel Sokol Třemešná 2
101. David Jurásek TJ Horní Město 2
102. Jiří Gomola Sokol Lomnice 2
103. Michal Diviš TJ Kr. Loučky "B" 2
104. Radim Pavlíček TJ Sokol Lichnov 2
105. Jaroslav Větr Sokol Razová 2
106. Eduard Bocan Malá Morávka 2
107. Ondřej Kubala TJ Sokol Brantice 2
108. Martin Kutlák Malá Morávka 2
109. Ivo Kalus TJ Sokol Brantice 2
110. Erik Krauz Dynamo Ryžoviště 2
111. Jakub Bačovský TJ Rusín 2
112. Petr Zahradníček Mor. Kočov 2
113. Jiří Hlavatý FK Hošťálkovy 2
114. Kamil Wilczek Sokol Třemešná 2
115. Jaroslav Prokeš FC Milotice n.O. 2
116. Lukáš Orviský SK Leskovec 2
117. Radim Coufal TJ Sokol Lichnov 2
118. Petr Řehák FK Hošťálkovy 2
119. Patrik Urbaník Malá Morávka 1
120. Jakub Jošek Široká Niva 1
121. Lukáš Mazini Dětřichov n. Bystř. 1
122. Václav Puda FC Milotice n.O. 1
123. Pavel Klapil SK Leskovec 1
124. Tomáš Gazda FK N. Heřminovy 1
125. Štěpán Chárník Velká Štáhle 1
126. Antonín Nitka Sokol Razová 1
127. Jiří Lunkmoss SK Leskovec 1
128. René Zeman Slezan Jindřichov "B" 1
129. Nikos Vergos Slezan Jindřichov "B" 1
130. Michal Adámek TJ Sokol Lichnov 1
131. Filip Kováč Široká Niva 1
132. Jan Lechner Sokol Lomnice 1
133. Marek Dudík Slezan Jindřichov "B" 1
134. Antonín Chudý Velká Štáhle 1
135. František Gergišák Slezan Jindřichov "B" 1
136. Roman Rác Slezské Pavlovice 1
137. Jakub Holuša FK N. Heřminovy 1
138. Daniel Kovács TJ Horní Město 1
139. Andris Eversons Malá Morávka 1
140. Petr Špok FK Hošťálkovy 1
141. Dalibor Sztuka TJ Kr. Loučky "B" 1
142. Martin Štrbík Velká Štáhle 1
143. René Mrhal Velká Štáhle 1
144. Lukáš Vala TJ Sokol Brantice 1
145. Jakub Zdebski FC Milotice n.O. 1
146. Zdeněk Brunclík Dynamo Ryžoviště 1
147. Jiří Mališka Sokol Razová 1
148. Ladislav Mihál Velká Štáhle 1
149. Rudolf Krajča FC Milotice n.O. 1
150. Vítězslav Boháček Slezan Jindřichov "B" 1
151. David Balint Široká Niva 1
152. Jan Šimůnek FK N. Heřminovy 1
153. Roman Červenka FK N. Heřminovy 1
154. Jakub Tomeček FK N. Heřminovy 1
155. Roman Strnad TJ Rusín 1
156. Adam Fuják TJ Kr. Loučky "B" 1
157. Tomáš Kubík TJ Kr. Loučky "B" 1
158. Adam Brachtl Malá Morávka 1
159. Miroslav Chovanec TJ Horní Město 1
160. Jindřich Nehyba Mor. Kočov 1
161. Tomáš Hodoši Spartak Dvorce 1
162. Michal Tilkeridis Slezan Jindřichov "B" 1
163. Zdeněk Bortl Spartak Dvorce 1
164. Roman Skála Dětřichov n. Bystř. 1
165. David Smékal Spartak Dvorce 1
166. Milan Dolejš TJ Horní Město 1
167. Vítězslav Pohludka TJ Sokol Brantice 1
168. Rudolf Kopťák TJ Rusín 1
169. Roman Bartoš Dynamo Ryžoviště 1
170. Jan Hanslík Slezan Jindřichov "B" 1
171. Šimon Čepek Slezan Jindřichov "B" 1
172. Jan Blecha Sokol Razová 1
173. Radúz Koval Slezan Jindřichov "B" 1
174. Radim Badura Slezské Pavlovice 1
175. Jakub Němec TJ Start Janov 1
176. Petr Jurka Spartak Dvorce 1
177. Patrik Maňur Velká Štáhle 1
178. Karel Podaný TJ Sokol Lichnov 1
179. Stanislav Šťastný SK Zátor "B" 1
180. Stanislav Pavliska Slezské Pavlovice 1
181. Daniel Mosler TJ Kr. Loučky "B" 1
182. Lukáš Skřivánek Sokol Lomnice 1
183. Tomáš Nagl FC Milotice n.O. 1
184. Ladislav Kopka FC Milotice n.O. 1
185. Jakub Skopal Slezské Pavlovice 1
186. Petr Rekšák TJ Rusín 1
187. Denis Tilkeridis Slezan Jindřichov "B" 1
188. Aleš Macek Slezan Jindřichov "B" 1
189. Petr Konior TJ Kr. Loučky "B" 1
190. Tomáš Forcek Velká Štáhle 1
191. Štěpán Janalík Spartak Dvorce 1
192. Ludvík Kuchař Spartak Dvorce 1
193. Marek Vít Malá Morávka 1
194. Stanislav Sobolčiak Slezan Jindřichov "B" 1
195. Aleš Banovec TJ Rusín 1
196. Lukáš Štefanišin Dynamo Ryžoviště 1
197. David Buráň FC Milotice n.O. 0