• cz
  • en
  • de

Venkovní akce - Bruntál

divadlo, festival, výstavy, letní kino a další akce v Brutnále

Vážení a milí příznivci kulturního dění,

léto přeje alespoň venkovním akcím a já Vám chci nabídnout některé  z nich, které pro Vás v nejbližších dnech pořádá oddělení kultury:

Divadlo a festival:

• v pátek  23. 7. od 19 hodin přímo na podiu na náměstí Míru – divadelní představení v režii Boleslava Polívky  Don Quijote de la Ancha – Divadlo Klauniky z Brna – přijďte se zasmát, rozveselit, vezměte rodinu. Délka je 75 min, vstup volný.

Podrobnosti zde.

• v sobotu 31. 7. od 14 hod. v městském parku – 11. ročník jazzového festivalu – šest swingových kapel, dvě místní a čtyři skvělí hosté, malé i větší kapely, skvělé profesionální výkony, nenechte si ujít. Vstup volný. O jazzovém festivalu zde

Výstavy:

• do 31. 7. Všude žijí lidé – venkovní výstavní panely fotografiemi Pavla Ochonského byly přemístěny z náměstí na plácek u Storesu.

O výstavě zde

• do 30. 7. MINI Art Bruntál – výstava v divadle -  salón neprofesionálních výtvarníků z Bruntálska, komentované prohlídky v pondělí 10 – 12 h. středa 15 – 17 hod. zdarma. Více o výstavě zde

Letní kino:

• ve čtvrtek 26. 8. od 20 hod. - Princezna zakletá v čase – česká pohádka letní kino – rozloučení s prázdninami – v městském parku naproti Roští, vstup volný.

Další akce:

24. 7. Bruntálské rockové náměstí – kapela Oceán

27. 7., 10. 8., 24. 8. Bruntálské úterý – koncerty v parku

Připravujeme předprodej pro divadelní a koncertní sezonu 2021 – 2022. Zahájení předprodeje bude  24. 8. v divadle.

Podrobnosti najdete v kalendáři  akcí na webu města zde.

Přeji Vám příjemné léto a stále se na Vás těšíme.

S pozdravem,

Mgr. Dita Dulovcová