Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

Rybářství Tylov s.r.o. nabídka práce

Typ: ostatní
Rybářství Tylov hledá brigádníky

Hledáme brigádníky na sezonu 2018

Společnost KINSKÝ Žďár a.s. hledá pro svou dceřinou společnost TYLOV rybářství s.r.o. brigádníky na letní sezonu do provozu rybářské bašty. Hlavním artiklem rybářské bašty jsou čerstvě nachytané ryby, které jsou následně v bufetu upravovány.

Náplň práce:

  • Zapojení se do běžného chodu rybářské bašty, prodej formou bufetu
  • Komunikace s hosty a návštěvníky v areálu rybářství
  • Výpomoc při sportovním rybolovu

Požadované vlastnosti a dovednosti:

  • Komunikativní a přátelská povaha
  • Zodpovědnost, čestnost, spolehlivost
  • Organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
  • Kreativní přístup se zaměřením na zákazníka

Nabízíme Vám:

  • Práci na DPP, mzda 80,- Kč/hod (brutto)
  • Sezonní práce
  • Zajímavou a různorodou práci s možností osobního rozvoje
  • V případě dobré zkušenosti možnost práce na dobu neurčitou
  • Možnost ubytování

Pokud Vás nabídka zaujala, zasílejte své životopisy na email g.holovicova@kinsky-zdar.cz. Bližší informace nebo na tel. 734137729.

Vytvořeno: 20. 3. 2018
Poslední aktualizace: 20. 3. 2018 14:45
Autor: Anna Šomodíková