Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

Nabídka prace - PROVOZNÍ RYBÁŘSKÉ BAŠTY

Typ: ostatní
Společnost KINSKÝ Žďár a.s. hledá pro svou dceřinnou společnost Tylov rybářství s.r.o. pracovníka na pozici "PROVOZNÍ RYBÁŘSKÉ BAŠTY".

Společnost KINSKÝ Žďár a.s. hledá pro svou dceřinnou společnost Tylov rybářství s.r.o. pracovníka na pozici "PROVOZNÍ RYBÁŘSKÉ BAŠTY". Tylov rybářství s.r.o. provozuje v krásném prostřední obce Lomnice u Rýmařova v Moravskoslezkém kraji rybářskou baštu. Bašta je nyní využívána jako bufet s občerstvením. Prodávány jsou jak nápoje, tak cukrovinky. Hlavním artiklem jsou čerstvě nachytané ryby, které jsou následně v bufetu tepelně upraveny.

Požadované vlastnosti a dovednosti:

  • Komunikativnost a přátelská povaha
  • Zodpovědnost, čestnost, spolehlivost
  • Smysl pro práci v týmu a zkušenosti s jeho vedením
  • Praxe v oboru gastronomie na podobné pozici
  • Znalost práce na PC
  • Organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
  • Ochota učit se novým věcem
  • Chuť rozvíjet sebe i své pracovní prostředí
  • Kreativní přístup se stoprocentním zaměřením na zákazníka
  • Schopnost samostatného vyhledávání obchodních příležitostí

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Jedná se zejména o sezónní práci, ale mzda vám bude vyplácena celý rok
  • Zajímavou a různorodou práci s možností osobního rozvoje
  • Dobré mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené

Náplň práce

  • Zapojení do běžného chodu rybářské bašty, prodej formou bufetu
  • Komunikace s hosty a návštěvníky v areálu rybářství
  • Odpovědnost za hladký chod provozu bašty (rozpis měsíčního plánu směn dohled nad zásobami, komunikace s dodavateli, znalost HACCP, kontrola čistoty provozu)
  • Tréning nových členů týmu, jejich kontrola
  • Vyhledávání nových dodavatelů a prodejních příležitostí

Kinský Žďár a.s., Ing. Taťána Šebestová
731 100 184

Vytvořeno: 18. 1. 2018
Poslední aktualizace: 18. 1. 2018 11:39
Autor: Anna Šomodíková